Audac RM523 – Web-based line input controller

Audac RM523 – Web-based line input controller

Dit artikel is momenteel niet op voorraad. Laat je naam en e-mailadres achter, dan sturen we een bericht zodra het weer direct uit voorraad leverbaar is.

363,00

Niet leverbaar

Heb je een vraag over dit product?

Artikelcode: AU36300 | EAN: 5414795025219

Beschrijving

De Audac LX523B luidsprekers en de Audac LX523W luidsprekers kunnen niet direct op een mixer aangesloten worden. Ze hebben namelijk alleen een digitale ingang in de vorm van een ethernet connector. Het gebruik van een ethernetkabel met een digitaal signaal levert, zeker bij grotere afstanden, veel minder storingen op dan een audiokabel met een analoog signaal. Met behulp van deze RM523 van Audac kun je één, twee, drie of vier line signalen en één microfoon signaal via de ethernetkabel naar één of meerdere LX523B en/of LX523W luidsprekers sturen.

Zoals je misschien al ziet, zitten er op deze RM523 geen knoppen. Je kunt deze controller aansluiten op een computer of op een laptop en met behulp van de meegeleverde software instellingen veranderen en ingangen selecteren.

Specificaties:

  • Web-based line input controller
  • Line ingang 1: 3-pins terminal connector
  • Line ingang 2: 3-pins terminal connector
  • Line ingang 3: 3-pins terminal connector
  • Line ingang 4: 3-pins terminal connector
  • Microfoon ingang 1: 3-pins terminal connector
  • Line uitgang: 3-pins terminal connector
  • Digitale audio ingang: RJ45 female
  • Digitale audio uitgang (voor LX523B of LX523W luidsprekers): RJ45 female
  • Ethernet in-/uitgang (voor verbinding met de computer of laptop): RJ45 female
  • Stevige behuizing
  • Kleur behuizing: zwart
  • Afmetingen: 160 x 110 x 44 mm (L x B x H)
  • Gewicht: 415 gram
  • Inclusief een PSD242 voeding
Productvraag

Stel je vraag

Audac RM523 - Web-based line input controller
Artikelcode: AU36300

Je gegevens en bericht

We gebruiken je gegevens om je vraag te beantwoorden. Lees ons privacybeleid. Stuur geen wachtwoorden of betaalkaartgegevens mee.

Het formulier wordt klaargemaakt…

Alleen noodzakelijke cookies staan altijd aan. Jij bepaalt of de onderstaande diensten mogen laden.

Lees meer over privacy en cookies