- Modulaire A-module voor het Wentex SET Framesysteem
- Geschikt voor doeken met keder/Silicone Edge Graphics (SEG)
- Hammer Head Quick Lock en quick-release hendels voor snelle montage
- Gedeeltelijk voorgemonteerd om opbouwtijd te beperken
- Licht aluminium frame met zilverkleurige afwerking
- Formaat van 94 x 100 cm en een gewicht van 4,18 kg
Deze A-module van Wentex is gemaakt voor wie snel een strak textielframe wil bouwen zonder onnodig veel losse montagehandelingen. Het aluminium frame is licht genoeg voor mobiel gebruik, maar vormt tegelijk een stevige basis voor displays, tijdelijke wanden, scheidingspanelen en visuele achtergronden.
De module werkt met kederdoeken en Silicone Edge Graphics, waardoor het doek netjes in het frame kan worden geplaatst. Dat maakt het systeem interessant voor beursbouwers, evenementenlocaties, verhuurbedrijven, studio’s en installateurs die regelmatig wisselende presentaties of indelingen opbouwen.
Voor het koppelen van modules is een metalen verbindingsstrip van 30 cm met snelsluitingshendels inbegrepen. De geïntegreerde Hammer Head Quick Lock helpt bij een snelle opbouw zonder extra klemmen, terwijl labels met module- en maataanduiding het installeren overzichtelijk houden.
Binnen het Wentex SET Framesysteem kunnen meerdere configuraties worden opgebouwd, waaronder ruimteverdelers, beurswanden, podiumachtergronden en projectie-opstellingen. Bij hogere constructies blijven de lokale voorschriften voor maximale hoogte altijd bepalend.
Toepassingen:
- Modulaire beurswanden en standbouwconstructies
- Tijdelijke scheidingspanelen op evenementen of exposities
- Achtergronden voor podia, seminars en presentatieruimtes
- Textielframes voor SEG-graphics en kederdoeken
- Opstellingen voor opzicht- en doorzichtprojectie met passend doek
Veelgestelde vragen:
-
Is deze A-module geschikt voor SEG-doeken?
Ja, de module is ontworpen voor gebruik met keder/Silicone Edge Graphics, zodat textieldoeken strak in het frame kunnen worden geplaatst.
-
Kan ik deze module koppelen aan andere Wentex SET Frame modules?
Ja, de meegeleverde metalen verbindingsstrip van 30 cm met quick-release hendels is bedoeld om A- of H-modules veilig met elkaar te verbinden.
-
Heb ik extra klemmen nodig voor de Hammer Head Quick Lock?
Nee, de geïntegreerde SET Frame Hammer Head Quick Lock maakt extra klemmen overbodig en is gericht op snelle, gereedschapsloze montage.
-
Waarvoor gebruik je juist dit formaat van 94 x 100 cm?
Dit compacte frameformaat is geschikt als bouwsteen in grotere modulaire wanden, scheidingspanelen of displays waarbij je met meerdere modules de gewenste breedte en vorm samenstelt.
Specificaties:
Afmetingen en gewicht
- Breedte: 100 cm
- Hoogte: 94 cm
- Gewicht: 4,18 kg
Materiaal en afwerking
- Materiaal: aluminium
- Kleur: zilver
Systeem en montage
- Onderdeel van het modulaire Wentex SET Framesysteem
- Geschikt voor keder/Silicone Edge Graphics (SEG)
- Voorzien van SET Frame Hammer Head Quick Lock
- Met quick-release hendels
- Gedeeltelijk voorgemonteerde onderdelen
- Inclusief metalen verbindingsstrip van 30 cm







